Meget pen enebolig over to plan med utleie del og dobbelgarasje som har boder under. Gulvene er lagt i enstavs parkett av eik, foruten bad og gang som er flislagt. Vegger er malt i delikate tidsrike farger. Boligen holder en god standard da det er gjort samtlige oppgraderinger både innvendig og utvendig i løpet av årene som har gått. Det gjøres oppmerksom på at det meste av oppussingen er utført av eier som egeninnsats.
Kjøkken:
Underetasje: praktisk med benkeplate i heltre som har nedfelt kum i rustfri stål samt over- og underskap. Det er integrert kjøkkenvifte, koketopp og stekeovn. Fra kjøkkenet og inn til stuen er det plass til avskilt spisebord i mellom.
1.etg: Meget praktisk kjøkken som har godt med arbeidsplass til matlaging. Kjøkkenet består av en stor benkeplate i laminat med nedfelt kum og rikelig med oppbevaringsplass under, samt godt med belysning over. Det er integrert koketopp, stekeovn, kjøkkenvifte og oppvaskmaskin. Kjøkkenet har en åpenløsning inn til stuen med plass til spisebord i mellom som gir en sosial atmosfære med både gjester og familie. Samt er det utgang fra kjøkkenet til terrassen med plass til ulike møblement og en sjarmerende utsikt av naturen.
Stue:
Underetasje: Meget stor stue med peis og som har god med plass til ulike møblement. Det finnes også et ekstra rom i underetasjen som i dag brukes som tv-stue - da byggemeldt som bod og ikke godkjent til varig opphold.
1.etg: Luftig og pen stue med store vinduer, downlights i himling og peis. Her er det god plass til ulike møblement som sofa, sofabord og tv-benk.
Bad:
Underetasje: Pent bad som er flislagt og har varmekabler i gulvet. Badet ble pusset opp i 2014 og består av servant med skuffer under og speil med belysning over, vegghengt dusj med innfellbare dører i glass, veggheng toalett samt er det opplegg for vaskemaskin.
1.etg: Delikat flislagt bad med varmekabler i gulvet og downlights i himling. Badet her ble også pusset opp i 2014 og har en Innredning bestående servant med skuffer under og stort speil over, veggeheng regndusj og veggheng toalett.
Soverom:
Underetasje: 1 soverom av god størrelse med plass til dobbeltseng
1.etg: Hovedsoverom av god størrelse med plass til dobbeltseng, garderobeskap og nattbord. Samt er det utgang til koselig liten balkong med plass til bord og stoler. De 2 andre soverommene av litt mindre størrelse med plass til seng og garderobeskap.
Vaskerom:
Rommet ligger i underetasjen med tilknytning til hoveddelen. Deler av rommet er opprinnelig byggemeldt som bod. Egen utgang til hage fra dette rommet. Rommet brukes som vaskerom og entre/bod.
Underetasje hybel:
Himlinger: Malte plater i alle tak
Vegger: Malte vegger i alle oppholdsrom, fliser på baderom
Gulv: 1 stavs eik parkettgulv på soverom, stue og innredet rom. Fliser i gangen og baderommet
Underetasje hoveddel: Vaskerommet har malt himling og vegger og fliser med oppkant på gulv.
1 etasje:
Himlinger: Det er malte plater i alle himlinger.
Vegger: Malte plater i stue, soverommene, gangen og kjøkken. Kjøkken har i tillegg parkett på veggen over kjøkkenbenk. Badet har
flislagte vegger.
Gulv: Parkett av enstavs eik er lagt på stue/kjøkken og soverommene. Det lagt store fliser i gangen og parkett-immiterte fliser
på badet