Nydelig leilighet over to plan totalrenovert i 2010 og fremstår moderne. Leiligheten har noen flotte originale detaljer fra 1800-tallet med delvis synlig laftede tømmervegger i hovedetasjen og eksponerte takbjelker i kjelleren. Dette bidrar til en lun og god stemning i hele leiligheten. Badet er pent, har godt med skapplass og opplegg for vaskemaskin. Planløsningen er god, med bra størrelse på alle rom. Kjellerrommet er et ypperlig rom til hjemmekino, lagring etc.
Leiligheten er pent brukt og har normal bruksslitasje.
Fast parkeringsplass med elbillader medfølger, og hagen med sittegruppe og grønnsakshage benyttes i fellesskap i sameiet.
Sameiet ligger nydelig til like ved Akerselva og det er kort vei til badeplasser, turmuligheter, busstransport og forretninger. 15 min å gå til Nydalen.