Ytterst få drømmer om å selge bolig. For mange kan det å starte en salgsprosess være tungvint og skummelt. Gjennom en salgsprosess vil man kunne gå gjennom hele følelsesregisteret og det er viktig for meg å respektere følelsene og verdiene som er involvert i en slik prosess.
For meg er det viktig at du som kunde skal føle deg ivaretatt, at salgsprosessen føles sømløs og at du sitter igjen med mest mulig for din bolig. Jeg etterstreber kvalitet i alle ledd fra start til slutt og har et ekstra stort fokus på markedsføring, uavhengig av utgangspunkt!
Jeg er et ja-menneske og strekker meg langt for at mine kunder skal være fornøyd. Med en skreddersydd plan, Krogsveens verktøykasse og en iver etter å hjelpe deg(!) så håper jeg at jeg er det naturlige valget som din eiendomsmegler.
Håper du ønsker å ta kontakt med meg når du skal selge din bolig - Jeg er klar!