Velkommen til Munkerudåsen 21A.

Munkerudåsen 21A

14 600 000 kr

181 m²

2 soverom

Solgt

Eirik Norheim
Presenteres av
Eirik Norheim

Nordstrand

Nyere “funkis” enebolig | Høy standard | Egen inngang kjeller | Takterrasse | Solrik hage | Garasje

    Pris

  • Prisantydning

    14 600 000 kr

  • Omkostninger

    385 990 kr

  • Totalpris

    14 985 990 kr

    Areal

  • Bruksareal

    214 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    181 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    33 m²

  • TBA (terrasse-balkongareal)

    71 m²

    Nøkkelinfo

  • Byggeår

    2017

  • Soverom

    2 soverom

  • Bad

    2 bad

  • Tomteareal

    1 646 m² (eiet)

Kort om eiendommen

Nyere funkis enebolig (BRA 214) som fremstår velholdt og moderne. Alle farge- og materialvalg er nøye utvalgt - så her er ingen ting overlatt tilfeldighetene.

Lyst og lekkert allrom (kjøkken/spisestue) i hjemmets første etasje med direkte adkomst stor markterrasse i Kebony og flott opparbeidet hage. Stor stue i 2. etasje med trapp opp til fantastisk takterrasse i Kebony med lekkert utekjøkken og fjordutsikt. Kjeller med egen inngang og opplegg for hybelkjøkken.

Grønn og frodig hage med stor sydvendt markterrasse. Dobbelgarasje.

Eneboligen har en familievennlig beliggenhet med nærhet til Munkerud skole, noe som vil oppleves svært praktisk i hverdagen. I tillegg er det få minutters gange til kollektivtransport og servicetilbud på Sæter.

Barnevennlig plassering i populære Munkerudåsen.

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.