Velkommen til Fossåsveien 3!
Stor, eiet tomt på 1052 kvm i rolig og populært boligområde på Føynland
Tomten ligger attraktivt til i rolig område i et veletablert og familievennlig boligområde på Føynland.
Denne ubebygde tomten ligger i et veletablert boligområde og gir deg en sjelden mulighet til å skapet et hjem tilpasset dine egne behov og ønsker.
Gode uteområder med fine solforhold og rikelig plass til lek, hage og fremtidige muligheter.
Fra eiendommen er det gangavstand til Føynland barneskole og for elever i ungdomstrinnet er det skolebussordning til Teigar ungdomsskole.
Føynland er en idyllisk øy i den nordøstre delen av Færder kommune i Vestfold, med god broforbindelse til både Nøtterøy og Husøy.
Tomten fremstår som romslig og flat, med gode muligheter for fleksibel plassering av din kommende drømmebolig, hage og et flott uterom.
Beliggenheten gir en fin balanse av privatliv og nærhet til naboer, i et område som oppleves som rolig og familievennlig.
Øya har et levende lokalmiljø og regnes som en attraktiv boligøy med kort vei til både byliv og naturopplevelser.
Med direkte bussforbindelse til Tønsberg og gang- og sykkelvei i nærheten, ligger alt til rette for en aktiv og variert livsstil i naturnære omgivelser samtidig som du har byens tilbud innen rekkevidde.
Nærområdet.
Golfbane!
Det er også kort vei til flotte tur og rekreasjonsområder,samt populære Fjærholmen med langgrunn sandstrand og flotte friområder
Nøtterøy byr på vakker skjærgård og en nydelig kyststi som gir gode rekreasjonsmuligheter året rundt.
Butikk kun få minutters gange fra eiendommen.
Fra eiendommen er det gangavstand til Føynland barneskole og for elever i ungdomstrinnet er det skolebussordning til Teigar ungdomsskole. Det finnes flere videregående skoler i nærliggene områder, samt barnehager.
Skolen.
På Husøy ligger Husøy Arena – et flott og moderne fotballanlegg for Husøy & Føynland idrettsforening, med topp moderne fasiliteter og et aktivt, inkluderende klubbmiljø.
Tilrettelagt for lek og aktivitet for hele familien.

Fossåsveien 3

2 500 000 kr

1 052,8 m² (eiet)

Solgt

Føynland

Pris

  • Prisantydning

    2 500 000 kr

  • Omkostninger

    77 240 kr

  • Totalpris

    2 577 240 kr

    Areal

  • Tomtareal

    1 052,8 m²

    Nøkkelinfo

  • Tomteareal

    1 053 m² (eiet)

Stor eiertomt på hele 1 052 kvm gir gode uteområder med fine solforhold og rikelig plass til lek, hage og fremtidige muligheter.
Fra eiendommen er det gangavstand til Føynland barneskole og for elever i ungdomstrinnet er det skolebussordning til Teigar ungdomsskole. Det finnes flere videregående skoler i nærliggene områder, samt barnehager. Det er også kort vei til flotte tur og rekreasjonsområder,samt populære Fjærholmen med langgrunn sandstrand og flotte friområder.

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.

Hva koster lånet?

Sjekk estimert lånekostnad

Vil du varsles om lignende boliger?

På flyttefot? Slik gjør vi det enklere for deg

Skreddersydd flyttepakke

Vi fikser håndverkere, vask, pakking, lagring og transport, og legger ut for utgiftene underveis.