Mælomsvegen 26B
2 500 000 kr
66 m²
2 soverom
Solgt
Øvre Vang
Lettstelt og velholdt enebolig i rekke over ett plan med 2 sov og carport. Klausulert for personer over 60 år/trygdede.
Prisantydning
2 500 000 krOmkostninger
11 040 krTotalpris
2 511 040 kr
Pris
Bruksareal
71 m²BRA-I (internt bruksareal)
66 m²BRA-E (eksternt bruksareal)
5 m²TBA (terrasse-balkongareal)
30 m²
Areal
Byggeår
2009Soverom
2 soveromBad
1 badType
AndelsleilighetEierform
AndelFasiliteter
Balkong/TerrasseFellesutgifter
3 339 krEnergimerke
D
Nøkkelinfo
Unngå doble boligrenter
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadBeskrivelse
Kort om eiendommen
Mælomsvegen 26B er en velholdt og lettstelt enebolig i rekke med fin beliggenhet i et etablert boligområde. Vikbakken borettslag er et veldrevet borettslag med hyggelige naboer og et godt bomiljø. Boligen har en fin planløsning og inneholder 2 soverom, kjøkken og stue i delvis åpen løsning, baderom og bod/teknisk rom. Fra stue er de utgang til solrik terrasse med plass til utemøblement, samt platting ved inngangsparti med plass til sittegruppe. Det er gjennomgående gode lysforhold i hele boligen og standard fra byggeår. Et stille og rolig boligområde med lite gjennomgangstrafikk og kort vei til nærmeste matbutikk.
- Boligen er øremerkes eldre eller trygdede med særskilte behov
- Carport med tilhørende utebod
- Gode solforhold
- Ingen fellesgjeld
Velkommen til en hyggelig visning!
Område
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?