Velkommen til Markveien 20A - Presentert av Eiendomsmegler Krogsveen v/André Hoff! Foto: Markus Andersson.

Markveien 20A

3 200 000 kr

19 m²

1 soverom

Solgt

André Gartland Hoff
Presenteres av
André Gartland Hoff

Grünerløkka

Sjelden mulighet! Unik studio-leilighet på populære Grünerløkka! Hems og god takhøyde. Egen inngangsdør. Varmtvann inkl.

    Pris

  • Prisantydning

    3 200 000 kr

  • Andel fellesgjeld

    68 541 kr

  • Omkostninger

    92 740 kr

  • Totalpris

    3 361 281 kr

    Areal

  • Bruksareal

    23 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    19 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    4 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    1

  • Byggeår

    1892

  • Soverom

    1 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Eierleilighet

  • Eierform

    Eierseksjon

  • Fellesutgifter

    2 852 kr

  • Energimerke

    G

Unngå doble boligrenter

Vi tilbyr gunstig forsikring.

Hva koster lånet?

Sjekk estimert lånekostnad

Dette liker selger best ved boligen

Det mest positive med leiligheten er den unike romfølelsen og urbaniteten. Med nesten 4 meters takhøyde og en smart utnyttet hems som gir en tydelig og adskilt soveplass. Dette gjør at leiligheten oppleves betydelig større enn kvadratmeterne tilsier. Oppbevaringsmuligheter er også løst med flere integrerte skap. Leiligheten har egen inngang fra gateplan, noe som gir en mer privat og selvstendig følelse enn i en tradisjonell leilighet. Samtidig finnes det en stille og etablert bakgård i sameiet, som gir en behagelig og skjermet atmosfære. Det store vinduet slipper inn godt med naturlig lys og bidrar til en lys og luftig romfølelse. Med beliggenheten har man umiddelbar nærhet til alt av kultur - kaféer, restauranter, barer samt parker og kollektivtransport. Kombinasjonen av god takhøyde, smart planløsning, egen inngang og attraktiv beliggenhet gjør dette til en funksjonell og særegen leilighet som skiller seg ut.

Beskrivelse

Kort om eiendommen

Velkommen til Markveien 20A! En lys, innbydende og unik studioleilighet beliggende i en av de aller fineste delene av Grünerløkka. Leiligheten ligger særegent til i 1. etasje med egen inngangsdør i en klassisk bygård. Leiligheten har store vindusflater som gir denne leiligheten et godt lysinnslipp og som løfter størrelsesinntrykket. Her bor du sentralt med gangavstand til "alt". Parker og grøntarealer som Akerselva, Birkelunden og Sofienbergparken finnes like utenfor døren. Det er også umiddelbar nærhet til rikelig med kultur- og servicetilbud. Noen høydepunkter: