Velkommen til Bendixens vei 52!
Her får du en svært tiltalende leilighet med moderne kvaliteter og god planløsning
Stuen har en praktisk utforming med plass til flere sittegrupper
Lys og luftig stue med parkett på gulv og slette vegger i behagelige fargetoner
Fra stuen er det utgang til en sørvestvendt balkong på 5 kvm med gode solforhold
En nydelig uteplass til de fine sommerdagene
Leiligheten har et nyere IKEA kjøkken som ble pusset opp i 2022
Kjøkkenet har godt med skap og benkeplass samt kjøleskap, oppvaskmaskin og integrert stekevovn som medfølger.
Soverom av svært god størrelse
Leiligheten har et lekkert bad med god plass til vaskemaskin/tørketrommel
Badet ble pusset opp med nye fliser og ny baderomsinnredning i 2013. Varmekabler i gulv.
Velkommen inn! Her møter du en lys og romslig entré/gang med god plass til garderobe. Fra gang er det også adkomst til en praktisk innvendig bod (ikke avbildet)
Ved inngangsdøren finner du både trapper og heis for enkel adkomst.
Under bygget er det felles parkeringsanlegg
Leiligheten har fast parkeringsplass med lader til el-bil (innerste plass)
Borettslaget har en svært sentral beliggenhet på Wergeland med nærhet til alt du måtte trenge i hverdagen.
Like ved finner du Rema 1000 Wergeland som også har søndagsåpent.
SATS Wergeland
Bybanestoppet på Wergeland ligger kun et par minutter unna
HVL ligger kun en liten bybanetur unna.

Bendixens vei 52

3 390 000 kr

63 m²

1 soverom

Solgt

Christer Solvik
Presenteres av
Christer Solvik

Wergeland

Attraktiv 2-roms med solrik balkong og p-plass med el-lader|Super beliggenhet like ved bybane og kort vei til alt. Heis.

    Pris

  • Prisantydning

    3 390 000 kr

  • Andel fellesgjeld

    113 113 kr

  • Omkostninger

    19 446 kr

  • Totalpris

    3 522 559 kr

    Areal

  • Bruksareal

    64 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    63 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    1 m²

  • TBA (terrasse-balkongareal)

    5 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    2

  • Byggeår

    1992

  • Soverom

    1 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Andelsleilighet

  • Eierform

    Andel

  • Fasiliteter

    Garasje/P-plass, Heis og Balkong/Terrasse

  • Fellesutgifter

    7 407 kr

Kort om eiendommen

- Velkommen til Bendixens vei 52 -

Dette er en pen og romslig leilighet med fine kvaliteter og en særdeles god beliggenhet sentralt på Wergeland. Her bor du tett på bybanen som tar deg enkelt til og fra sentrum, samt daglivarebutikker og treninggsenter bare noen minutter fra døren. Det er kort vei til HVL og Haukeland sykehus og for den turglade finner man gode alternativer lett tilgjengelig.

Kort fortalt:
- Praktisk og arealeffektiv planløsning
- Nytt IKEA kjøkken i 2022
- Slette vegger i moderrne fargetoner
- 1 stavs parkett på gulv
- Sørvestvendt balkong på 5 kvm med gode solforhold
- 1 bod i leiligheten og 1 i underetasje
- Fast p-plass i felles parkeringsanlegg under bygget
- Heis i bygget

Velkommen til hyggelig visning - Husk påmelding!

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.