Velkommen til Sandakerveien 56 B! 
Presentert v/Therese Ekeli Berg i Krogsveen. Foto: Studio Oslo AS
Flott lysinnslipp i leiligheten og god plass til sofagruppe. Kjøkkenøya er ikke fastmontert så den kan enkelt flyttes på om man ønsker det.
God takhøyde og deilig lysinnslipp. Foto: Marit Andersen.
Stue/kjøkkenløsning på nærmere 40 kvm med gode soner. Foto. Marit Andersen.
Svært romslig kjøkken fra HTH. Nær 5 meter fra vegg til vegg.
Behagelig spisesone med utsikt over byen.
Stort kjøkken med øy som innbyr til matlagning og sosialt.
Nedfelt oppvaskkum med armatur, ventilator i overskap og komfyrvakt bidrar til en praktisk og trygg kjøkkenløsning.
Stort hovedsoverom med fantastisk utsikt og innebygget garderobeløsning.
Hele leiligheten er malt i tidsriktige farger og fremstår delikat og lekker.
Store nye vinduer med god lydisolasjon Utvendig elektrisk solskjerming på alle vinduer.
Utsikten du våkner opp til.
Pent romslig bad med 60x60 fliser på vegg, vegghengt toalett, dusjhjørne, HTH-innredning og opplegg for vaskemaskin.
Tidløst og praktisk bad.
Soverom nr. to med god plass. Utvendig elektrisk solskjerming og spesialtilpassede plissegardiner.
Soverom to passer som gjesterom og kontor eller barnerom.
Innvendig gang som skiller av rommene
Romslig entre med god lagring.
Plassbygget garderobeskap
Vannbåren varme i alle rom som styres via veggpanel.
Balansert ventilasjon som styres fra gangen. Sørger for godt tilpasset inneklima året rundt.
Bygget er en del av tidligere Lillborg fabrikker og ble totalrenovert og omgjort til boliger i 2022.
Bygget er tilbakeført til fordums prakt, med en moderne vri.
Historisk detalj i fasaden på bygget.
Flotte fellesarealer med historiske elementer. Det er lagt til rette for rullestolbrukere med nivåheis ved inngangsparti.
Flott fasade i historisk bygg. Egen park utenfor døren. Barnevennlig og avstengt med bom. Beboere har egen nøkkel for av- og pålessing rett utenfor døren.
Sameiet har tre fantastiske takterrasser med flotte sittegrupper. Dette bildet er fra Vestblokka som nåværende eiere har hatt stort glede av.
Dette bilder er fra takterassen i høyblokka med spektakulær utsikt over byen. Perfekt for solfylte dager.
Flere sittegrupper og god plass på takterrassene.
Stor felles sykkelparkering i tilknytning til garasjeanlegg i nabobygg. Tre andre felles sykkelparkeringer i fellesboder med god plass.
Leiligheten disponerer en tørr praktisk bod på omlag 5kvm i underetasjen. I tillegg er det en praktisk fellesbod rett utenfor inngangsdøren hvor man kan sette sykler eller barnevogner. Også mulighet for noe lagring på loft.
Svært sentral beliggenhet. Gangavstand til blant annet Soria Moria med Cosmopolite, Nieu, og Nationaltheateret avdeling Torshov.
Rett nedenfor leiligheten finner du Lilleborg med restauranter som Villa Paradiso, i tillegg til kulturelle innslag på Det Andre Teateret. Hyggelige markedsdager på Lilleborg Torg hver første lørdag i måneden.
Akerselva rett ved.
Stemningsbilde høst.
Stemningsbilde høst.

Sandakerveien 56B

8 650 000 kr

81 m²

2 soverom

Solgt

Therese Ekeli Berg
Presenteres av
Therese Ekeli Berg

Delikat toppleilighet i historisk bygg på Lilleborg. Utsikt, høy standard, kun TG1. Tre takterasser. VV og fyring inkl.

    Pris

  • Prisantydning

    8 650 000 kr

  • Omkostninger

    227 290 kr

  • Totalpris

    8 877 290 kr

    Areal

  • Bruksareal

    86 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    81 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    5 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    3

  • Byggeår

    1916

  • Soverom

    2 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Eierleilighet

  • Eierform

    Eierseksjon

  • Fasiliteter

    Heis

  • Fellesutgifter

    5 154 kr

Kort om eiendommen

Velkommen til Sandakerveien 56 B!

En lys og moderne 3-roms toppleilighet med høy standard i Administrasjonsblokka på Torshovhøyden. Bygget er en tidligere kontorvilla for Lilleborg fabrikker med bevaringsverdig fasade.

- Strøken 3-roms med god planløsning og spektakulær utsikt
- Eiendommen ble omfattende rehabilitert i 2022 - kun TG1/TGU!
- Pent kjøkken, bad og garderobe fra HTH
- Vannbåren gulvvarme
- Balansert ventilasjon med varme, kjølig og mulighet for allergifilter
- Varmtvann og oppvarming inkl. i felleskostnader
- Naturlig lys gjennom hele ni vinduer. Utvendig elektrisk solskjerming
- Tilgang til tre takterrasser med fantastisk utsikt over hele byen
- Heis
- Veldrevet sameie
- Vaktmester-/vektertjenester
- Kort vei til sentrum, marka og serverdigheter
- Gode lagringsmuligheter

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.