HELLVIK- Badehus
1 500 000 kr
6 m²
Solgt

Hellvik
Nydelig badehus med idyllisk beliggenhet på Hellvik -fantastisk utsikt, solrikt og mulighet for bøyefeste til båt!
Prisantydning
1 500 000 krOmkostninger
58 400 krTotalpris
1 558 400 kr
Pris
Tomteareal
31 m² (eiet)Type
Fritidseiendom ved sjøenEierform
Eiet
Nøkkelinfo
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadDette liker selger best ved boligen
Nærhet til sjøen, moring/bøye til båt (mot betaling av abonnement hos Sjøtjenester), utsikt til Oslo og Bunnefjorden, stillhet og ro. Romantisk og maritimt, Nydelige sommerdager og sommerkvelder. Mulighet for å ha robåt og SUP-brett i badehuset.
Beskrivelse
Kort om eiendommen
Idyllisk badehus beliggende på Hellvik, med fantastisk utsikt over fjorden og umiddelbar nærhet til sjøen. Badehuset ligger i en rekke med sjarmerende badehus sør for Hellvik brygge, og består av et enkelt innredet rom med hems samt utgang til terrasse mot øst. Store vindusflater gir flott utsyn over fjorden.
Til badehuset følger det med båtplass i form av en privat moring med kjettingfeste, som gir trygg fortøyning av båt rett utenfor. Moringen er etablert av dagens eiere og overdras ved salg. Plattform og trapp gir enkel adkomst til sjøen.
Kort vei til Hellvikstrand, Hellviktangen og flotte turområder. Gangavstand til offentlig kommunikasjon med buss til bl.a. Tangen brygge båt videre til Oslo og Lysaker. Adkomst via sti fra Hellvikstrand. Parkering etter områdets bestemmelser.
Område
Legg til steder som er viktige for deg
På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.
Få din egen rådgiver gjennom hele kjøps- og salgsprosessen. Det starter med en verdivurdering.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadVil du varsles om lignende boliger?
Ved å lagre ditt boligsøk hos oss får du beskjed når vi har en bolig som ligner denne, før den legges ut på markedet!

