DJI_0365

Holmeneveien Tomt

200 000 kr

2 734 m² (eiet)

Solgt

Andreas Haraldsen
Presenteres av
Andreas Haraldsen

Holmene/Bjerkåsen

Idyllisk naturtomt i Kodal/Holmene – stillhet, skog og ekte landlig ro

    Pris

  • Prisantydning

    200 000 kr

  • Omkostninger

    6 090 kr

  • Totalpris

    206 090 kr

    Areal

  • Tomtareal

    2 734 m²

    Nøkkelinfo

  • Tomteareal

    2 734 m² (eiet)

Kort om eiendommen

Helt spesiell tomt beliggende i naturskjønne og fredelige omgivelser i Kodal/Holmene. Her finner du en sjelden ro – omgitt av skog, natur og åpne landskap, hvor stillheten kun brytes av fuglekvitter og naturens egne lyder.

Tomten er på hele 2.734 kvm og ligger tilbaketrukket og skjermet, omkranset av et inngjerdet hesteområde, noe som gir en ekstra følelse av landlig idyll og romslighet. Eiendommen ligger i et uregulert område i LNFR-område. Det er per i dag ikke avklart om det er mulig å bebygge tomten, kjøper må selv ta denne dialogen med kommunen.

Dette er et ideelt sted for deg som søker et fristed i naturen, enten som rekreasjonstomt, til friluftsbruk, hobby, eller som en langsiktig investering i et område med begrenset utbygging

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.

Hva koster lånet?

Sjekk estimert lånekostnad

Vil du varsles om lignende boliger?

På flyttefot? Slik gjør vi det enklere for deg

Skreddersydd flyttepakke