Jupiterveien er en idyllisk gate uten gjennomgangstrafikk. Det er kun 22 eiendommer i gaten og nærmeste nabo er barnevennlige Jupiterjordet/Sverre Enevolds plass. Foto: André Aakermann

Jupiterveien 31A

11 800 000 kr

105 m²

3 soverom

Solgt

Tommy Løvli
Marthe Petersen
Presenteres av
Tommy Løvli og Marthe Petersen

Jupiterjordet/Sverre Enevolds plass

Påkostet og lekker halvpart horisontaldelt tomannsbolig med hage, balkong, takterrasse og carport m/lader. Barnevennlig!

    Pris

  • Prisantydning

    11 800 000 kr

  • Omkostninger

    315 990 kr

  • Totalpris

    12 115 990 kr

    Areal

  • Bruksareal

    105 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    105 m²

  • TBA (terrasse-balkongareal)

    17 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    2

  • Byggeår

    1951

  • Soverom

    3 soverom

  • Bad

    1 bad

Kort om eiendommen

Lekker og gjennomført horisontaldelt tomannsbolig med solrik beliggenhet i stille gate.
Boligen ble fullstendig rehabilitert fra 2019 og holder gjennomgående god standard med lekkert bad og stort luftig kjøkken. Vil du heller være ute, er det balkong, takterrasse og uteplass med sol fra morgen til kveld.

Boligen har god planløsning med alle oppholdsrom og soverom på samme plan, i tillegg til fullt loft (ikke målbart areal pga takhøyde) med god lagringsplass og innredet lekerom/tv/stue. Carport med lader.
Eiendommen er under seksjonering, se salgsoppgave.

Beliggenheten er ideell for den aktive familie, med Jupiterjordet som nærmeste nabo. Det kort vei til off. komm., butikk, skoler, barnehager og marka. Jupiterveien har kun 22 eiendommer og ingen gjennomgangstrafikk.

Velkommen!

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.