Digital møblering.
Digital møblering.
Digital møblering.
Digital møblering.
Soverom 2.
Parkering i carport.
Foto: Isnitt v/ Ann-Helen Nannestad

P.G. Mangsets veg 2

3 890 000 kr

78 m²

2 soverom

Solgt

Frida Tørrishaug
Presenteres av
Frida Tørrishaug

Skarnes Sentrum

Lys og innflytningsklar 3-roms i sentrum | Ingen fellesgjeld| Carport m/el-lader!

    Pris

  • Prisantydning

    3 890 000 kr

  • Omkostninger

    11 040 kr

  • Totalpris

    3 901 040 kr

    Areal

  • Bruksareal

    82 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    78 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    4 m²

  • TBA (terrasse-balkongareal)

    25 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    1

  • Byggeår

    2023

  • Soverom

    2 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Andelsleilighet

  • Eierform

    Andel

  • Fasiliteter

    Garasje/P-plass, Heis og Balkong/Terrasse

  • Fellesutgifter

    6 621 kr

Kort om eiendommen

Leiligheten har en gjennomgående god standard og en planløsning som både er funksjonell og innbydende. Beliggenheten på Skarnes kombinerer en rolig og tilbaketrukket atmosfære med nærhet til alle nødvendige servicetilbud. Området har lite trafikk og fredelige omgivelser, samtidig som dagligvarebutikker, Parken kjøpesenter, barnehager, skoler og kollektivtransport ligger i kort avstand.

HØYDEPUNKTER:
- Lave bokostnader - nedbetalt fellesgjeld
- Carport med elbillader
- To gode soverom
- Praktisk beliggenhet i 1. etasje
- Store vindusflater og godt lysinnslipp
- Det meste inkludert i felleskostnadene
- Innflytningsklar etter 1 måned

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.