Marihaugen 16
3 790 000 kr
114 m²
3 soverom
Solgt

Marihaugen
Meget barnevennlig beliggenhet med kort vei til Marum -3 soverom -usjenerte og meget solrike uteplasser -2 bad
Prisantydning
3 790 000 krOmkostninger
115 740 krTotalpris
3 905 740 kr
Pris
Bruksareal
114 m²BRA-I (internt bruksareal)
114 m²TBA (terrasse-balkongareal)
79 m²
Areal
Byggeår
1992Soverom
3 soveromBad
2 badTomteareal
239 m² (eiet)Type
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadBeskrivelse
Kort om eiendommen
Velkommen til Marihaugen 16, en meget innholdsrik bolig i et populært boligområde.
Solrikt beliggende på Store Bergan med umiddelbar nærhet til flotte turområder. Barnevennlig område med kort vei til lekeplass og barneskole. Her kan en trygt slippe barna ut for å leke uten bekymringer. Her har du alt du trenger på et plan uten trapper.
- 3 soverom
- 2 bad (ny innredning i 1. etg)
- 2 stuer
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadVil du varsles om lignende boliger?