Sindre Nyhus v/ Krogsveen Løren har gleden av å presentere denne meget sjarmerende 2-roms leiligheten!

Sandakerveien 10S

4 900 000 kr

51 m²

1 soverom

Solgt

Torshov/Grünerløkka

Stor og sjarmerende 2-roms ved Akerselva | Originale tregulv | Elveutsikt | Gjennomgående | Vv og fyr ink

    Pris

  • Prisantydning

    4 900 000 kr

  • Andel fellesgjeld

    252 589 kr

  • Omkostninger

    11 040 kr

  • Totalpris

    5 163 629 kr

    Areal

  • Bruksareal

    54 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    51 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    3 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    2

  • Byggeår

    1936

  • Soverom

    1 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Andelsleilighet

  • Eierform

    Andel

  • Fellesutgifter

    6 760 kr

Lys og innbydende leilighet med gjennomgående planløsning, og en generøs takhøyde på ca. 260 cm som gir en herlig romfølelse. Originale tregulv tilfører særpreg og karakter, mens store vindusflater slipper inn rikelig med naturlig lys. Fra stuen kan du nyte en sjelden og idyllisk utsikt mot Akerselva.

Her bor du både fredelig og sentralt, i et hyggelig borettslag med fine felles uteområder og trivelige naboer. Området byr på grønne omgivelser, sjarmerende trehusbebyggelse og spennende innslag av Oslos rike industrihistorie.

Dette er leiligheten for deg som søker den perfekte kombinasjonen av urban livsstil og naturnære omgivelser med særpreg!

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.