Nedre Strand 7
6 250 000 kr
176 m²
3 soverom
Solgt

Presenteres av
Bernt ÅdlandsvikStrand
Enebolig med nydelig sjøutsikt over byfjorden og Bergen by | 3 soverom, garasje og terrasse | Stor eiertomt
Prisantydning
6 250 000 krOmkostninger
177 240 krTotalpris
6 427 240 kr
Pris
Bruksareal
214 m²BRA-I (internt bruksareal)
176 m²BRA-E (eksternt bruksareal)
38 m²TBA (terrasse-balkongareal)
15 m²
Areal
Byggeår
1969Soverom
3 soveromBad
2 badTomteareal
1 784 m² (eiet)Type
Enebolig - FrittliggendeEierform
EietEnergimerke
E
Nøkkelinfo
Unngå doble boligrenter
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadBeskrivelse
Kort om eiendommen
Velkommen til Nedre Strand 7! En innholdsrik enebolig med flott utsikt og stor, opparbeidet tomt.
Denne jevnlig vedlikeholdte eneboligen fra 1969 ligger fint til på en skrående tomt. Tilbygget 1986. Boligen har en innholdsrik planløsning over to plan, med blant annet tre soverom. Stuen har store vindusflater som rammer inn utsikten over innseilingen til Bergen og Bergen by. Området er etablert og familievennlig, med kort vei til Kleppestø Senter og gode bussforbindelser.
Her er rammene lagt for trivsel.
Høydepunkter:
Terrasse med utgang fra stuen
Ny varmepumpe installert i 2023
Integrert garasje og rikelig med bodplass
Tak byttet ca. 2016
Ny hovedytterdør med kodelås fra 2022
Velkommen til visning!
Område
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadVil du varsles om lignende boliger?