Årfuglveien 5 presenters av Per-Espen Omberg i Krogsveen.

Årfuglveien 5

2 850 000 kr

73 m²

2 soverom

Solgt

Per-Espen Omberg
Presenteres av
Per-Espen Omberg

Romslig, lys 3-roms i 1. etasje med innglasset balkong, moderne bad og kjøkken. Varmtvann inkl i felleskostnader

    Pris

  • Prisantydning

    2 850 000 kr

  • Andel fellesgjeld

    480 017 kr

  • Omkostninger

    1 090 kr

  • Totalpris

    3 331 107 kr

    Areal

  • Bruksareal

    91 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    73 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    3 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    1

  • Byggeår

    1968

  • Soverom

    2 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Andelsleilighet

  • Eierform

    Andel

  • Fellesutgifter

    7 073 kr

Kort om eiendommen

Lys, moderne andelsleilighet med stor innglasset balkong og praktisk førsteetasjeplassering
  • Stor innglasset balkong ca. 15 m², ettermiddagssol
  • Moderne kjøkken med øy og integrerte hvitevarer
  • Helfliset bad med gulvvarme og opplegg for vaskemaskin
  • Lys, tidløs innredning – klar til innflytting
  • Åpen stue/kjøkkenløsning gir god romfølelse
  • Første etasje – enkel adkomst i en travel hverdag
  • Solid bygg med teglfasade og betongkonstruksjon
  • Vannstoppsystem og komfyrvakt for ekstra trygghet
  • Varmtvann inkludert i felleskostnadene
  • Egen bod gir praktisk lagringsplass
  • Område

    Legg til steder som er viktige for deg

    Prisutvikling for området

    Kvadratmeterpris

    0 kr/m²

    Endring

    ↘︎ % ()