Fredrikstad og Sarpsborg
Eiendomsmegler / Partner

Per-Espen Omberg

Per-Espen Omberg

Om meg

For meg er det viktig at du som kunde opplever boligreisen så enkel som mulig, og det bidrar jeg til ved å være tilgjengelig, informativ og respektfull.
I tillegg til å være eiendomsmegler, er jeg også utdannet revisor. Med 5 års tidligere arbeidserfaring som revisor har dette gjort meg strukturert og flink med tall.
Jeg er oppvokst på Rolvsøy i Fredrikstad, og bor i dag på Høyendal. På fritiden er jeg en aktiv person som har deltatt i NM i vektløfting, men har nå gått over til løpeturer i marka.
Med min forståelse for salg, økonomi og målbevissthet ønsker jeg å hjelpe deg med et godt salg!
Dersom du har spørsmål vedrørende din bolig eller ønsker å selge kan du ta kontakt for en uforpliktende prat.
Flyttehjelp

Vi fikser flyttingen for deg

La oss fikse vask, pakking, lagring og transport. Vi har også håndverkere hvis du har behov for det.
Finn ut mer