Moderne 3-roms selveierleilighet i et attraktivt boligområde på Langhus. Leiligheten har en gunstig plassering på feltet, med sydvestvendt utsikt og balkong på 14 kvm som byr på gode solforhold. Barnevennlig med kort gangavstand til både bhg og skoler.
Det er ca. 100 meter til bussholdeplass med buss til Ski stasjon. Vevelstad togstasjon kun 5 minutters gange unna med hyppige avganger til Oslo og Ski. Follobanen fra Ski stasjon tar deg til Oslo S på kun 12 min. Langhus senter med blant annet Meny, apotek og restauranter ligger kun 100 meter unna.
Leiligheten ligger i 3. etasje og består av entré/gang, bad, to soverom og stue med åpen kjøkkenløsning. Utgang til balkongen både fra stue og hovedsoverom. Godt med garderobeplass/oppbevaring! Garasjeplass med elbil-lader og sportbod på 5 kvm.