Det er også plass til et lite bord med stol til ved inngangspartiet om ønskelig
Åpen løsning mellom stue og kjøkken
God plass til spisebord - Godt med vinduer som slipper inn rikelig med lys
Flott 2-roms beliggende i 2.etg
God plass til både sofagruppe og spisestue
God plass til sofa i tilknytning til tv`en
Velkommen til Smedbakken 1F
Godt utstyrt kjøkken med utgang til balkong
Tett dusjkabinett og plass til vaskemaskin på badet
Romslig hvor det er godt med garderober
Fra gang mot stue
Soverommet er av god størrelse
Det er også godt med garderobeplass på soverommet
Stor gårdsplass - Fast plass til leiligheten - Mulig å sette opp el-bil lader
Koselig overbygget balkong utenfor stuen
Kort vei til den flotte bystranda i sentrum
Nærsenter med diverse butikker og vinmonopol
Et av Sætres flere serveringssteder
Sætre sentrum - Idyll langs Oslofjorden

Smedbakken 1F

2 850 000 kr

52 m²

1 soverom

Solgt

Tom Christopher Sand
Presenteres av
Tom Christopher Sand

Sætre

Lys og fin 2-roms leilighet i 2.etg i sjarmerende Sætre

    Pris

  • Prisantydning

    2 850 000 kr

  • Andel fellesgjeld

    138 189 kr

  • Omkostninger

    85 740 kr

  • Totalpris

    3 073 929 kr

    Areal

  • Bruksareal

    53 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    52 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    1 m²

  • TBA (terrasse-balkongareal)

    4 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    2

  • Byggeår

    2008

  • Soverom

    1 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Eierleilighet

  • Eierform

    Eierseksjon

  • Fasiliteter

    Balkong/Terrasse

  • Fellesutgifter

    2 900 kr

Kort om eiendommen

Velkommen til Smedbakken 1F!
Lys og fin selveierleilighet beliggende i Sætre. Kort vei til både skog og sjø, for rekreasjon hele året. Kyststien er nær og fører til flere områder rundt Oslofjorden med blandt annet Sandspollen, hvor det er et yrende liv om sommeren. Få min til Sætre sentrum, skoler og barnehager og en rekke butikker. Med gangavstand finner du også Skogsborg som er et populært sted for grilling og bading om sommeren. Det er bussforbindelser til Drammen, Oslo, Lier, Verket og Slemmestad. Ca. 15 minutters kjøring til Røyken sentrum med togstasjon.

_ Lys, praktisk og fin leilighet
-Meget sentralt
-Ekspressavganger med buss retning Oslo
-Kort vei til skoler og barnehager
-Hyggelige naboer
-Egen parkingsplass - Mulighet for el-bil lader
-Lagringsloft

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.