Velkommen til Hans Haslums Vei 50 på Bekkestua
Bygget er utført med forskriftsmessig radonsperre og dokumentasjon foreligger
Dette er en arkitekttegnet funkisbolig på hele 363 kvm med godkjent hybel, innbygget dobbelgarasje og rom klargjort for eget spaavdeling
Eiendommen ligger i et rolig og etablert villaområde, men samtidig sentralt til alt av ønskelige fasiliteter
Fra eiendommen er få minutters gåavstand til flere skole-/barnehagetilbud, Nadderud idrettsanlegg, Bekkestua sentrum og et rikt utvalg av kollektivmuligheter
Boligen er godt utstyrt med balansert ventilasjon, vannbåren varmesystem og downlights (LED) i alle rom
. Det er installert fjernstyrte zip-screens i både første og annen etasje. Det er rikelig med naturlig lys fra de store vindusflatene
Meget lekkert og moderne kjøkkeninnredning med benkeplater av stein
Kjøkkenet er godt utstyrt med integrerte hvitevarer som komfyr, dampovn, mikrobølgeovn, kaffemaskin, fryseskap, kjøleskap, varmeskuff og induksjonplatetopp med avtrekksvifte
Stuerommet har en meget god størrelse bestående av flere oppholdssoner, rikelig med lys, utgang til terrasse og innmurt peisovn i hjertet av rommet
Denne delen av stuen passer utmerket som tv-stue. Rommet har en åpen løsning mot hovedstuen og er godt adskilt fra kjøkkenet
Takhøyden i stuen er oppmålt til ca. 2,72 meter
Høye og lekre vindusflater som strekker seg fra første til annen etasje. Terrassen er sydvestvendt med en størrelse på 60 kvm
Fra terrassen er det direkte adkomst til hage med trapp ned til gårdsplassen. Det er bestilt glassrekkverk som skal monteres oppå murvegg
Vaskerom med flislagt gulv og varme med utgang til terrasse
Nordøstvendt terrasse på 27 kvm
Toalettrom
Naturlig lys fra takvindu i himling over trappepartiet
Åpent og lyst rom med mange bruksmuligheter. Det er gjennomgående 1-stavs parkett i alle rom utenom våtrommene, kjøkkendelen og rommet klargjort for spa
Hovedsoverom
Innebygget garderobeløsning og direkte tilgang til baderom
Lekkert og moderne baderom med både dusj og badekar
Romslig dusjnisje med innebygget dusjarmatur og regnfallsdusj
Soverom 2
Pent og moderne baderom med naturlig lys fra vindu i himling. Innebygget dusjarmatur og regnfallsdusj
Soverom 3
Soverom 3
Soverom 4
Inngang til tiltenkt hybel
Hybelen består i dag av stue, soverom og baderom med egen entrè
Det kan installeres kjøkken i stuerommet
Pent og moderne baderom i hybeldelen
Soverom i hybeldelen
Dette er et spennende rom som er tiltenkt som spaavdeling med plass til trimutstyr. Det er installert dusjnisje og rommet er klargjort for badstue og jacuzzi
Toalettrommet ligger i vegg i vegg med tiltenkt spaavdeling
Dobbelgarasjen er innbygget hvor det er direkte adkomst fra garasjen til hovedhuset
Stor og luftig entrè med innebygget garderobeløsninger
Innbygget dobbelgarasje med adkomst direkte inn til hovedhuset. Garasjen er på ca. 35 kvm med lader til el-bil og ekstra lagringsplass på ca. 6,5 kvm. Det er også installert ladeboks utenfor
Beliggenheten gir en perfekt balanse mellom et familievennlig nabolag og rask tilgang til både urbane fasiliteter og naturopplevelser
Boligen ligger bare en kort spasertur fra Bekkestua sentrum, som byr på et variert utvalg av butikker, kafeer, restauranter og servicetilbud. Dette er et etablert og fredelig område som passer utmerket for alle livsfaser
Gåavstand til Bekkestua sentrum med alt av butikker, spisesteder, treningssenter og mer. Bekkestua er et godt knutepunkt for offentlig transport med trikk, t-bane, buss og flybuss
Gåavstand til Nadderud idrettsanlegg med løpebaner, fotballbaner og tennisbaner. I tillegg svømmehall, skatebane og treningssenter

Hans Haslums vei 50

25 000 000 kr

365 m²

5 soverom

Solgt

BEKKESTUA

Unik mulighet! Arkitekttegnet funkisbolig på hele 363 kvm m/utsikt, hybel, dobbelgarasje og rom klargjort for eget spa!

    Pris

  • Prisantydning

    25 000 000 kr

  • Omkostninger

    645 990 kr

  • Totalpris

    25 645 990 kr

    Areal

  • Bruksareal

    365 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    365 m²

  • TBA (terrasse-balkongareal)

    93 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    3

  • Byggeår

    2015

  • Soverom

    5 soverom

  • Bad

    3 bad

  • Tomteareal

    861 m² (eiet)

Kort om eiendommen

Velkommen til Hans Haslums Vei 50!

Denne imponerende eneboligen er en sjelden mulighet i et rolig og etablert villaområde. Bygget i 2015, tilbyr boligen en gjennomgående høy standard og et stilrent design som virkelig skiller seg ut og gir en unik boligopplevelse.

Høydepunkter:
• Arkitekttegnet enebolig o/3 plan med integrert dobbelgarasje
• Byggeår 2015 – høy standard
• Hybel med markterrasse
• Solrike og idylliske uteplasser
• 1-stavs parkett og vannbåren gulvvarme
• Downlights (LED) i alle rom
• Lekker innmurt peis i stue
• Balansert ventilasjon
• Eget vaskerom
• Flislagt spa-/treningsrom klart for tilpasning
• Moderne BIK kjøkken med kjøkkenøy
• Zip screens i 1 og 2 etg.

En bolig som kombinerer praktisk design med luksuriøse detaljer - en drømmebolig for deg som ønsker noe ekstra

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.