objpict_21543556077958_0.jpg

Traverveien 21

6 200 000 kr

66 m²

2 soverom

Solgt

Hanne Pettersen
Presenteres av
Hanne Pettersen

DISEN/ÅRVOLL

NYDELIG utsiktsleilighet! Lekker 3-roms toppleilighet m/høy standard og solrik balkong! Muligh. for parkering/elbil*

    Pris

  • Prisantydning

    6 200 000 kr

  • Andel fellesgjeld

    406 141 kr

  • Omkostninger

    19 295 kr

  • Totalpris

    6 625 436 kr

    Areal

  • Bruksareal

    69 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    66 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    3 m²

  • TBA (terrasse-balkongareal)

    5 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    4

  • Byggeår

    1955

  • Soverom

    2 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Andelsleilighet

  • Eierform

    Andel

  • Fasiliteter

    Balkong/Terrasse

  • Fellesutgifter

    6 713 kr

Kort om eiendommen

Flott beliggende toppleilighet med nydelig utsikt mot byen og Holmenkollen!
Her bor du høyt og fritt en av borettslagets best beliggende blokker.
Koselig sittegruppe foran blokken.
Borettslaget har også to fine møteplasser med lekestativ.
Turstiene starter rett utenfor blokken og fører opp til Grefsenkollen og Lillomarka.
Det er heller ikke langt til skiløypene.
Dette er leiligheten for deg som ønsker kort vei til både byen og skogen.

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

Sjekk estimert lånekostnad

Vil du varsles om lignende boliger?