Vertikaldelt tomannsbolig fra 2011.

Rosehagen 12

7 890 000 kr

132 m²

4 soverom

Solgt

Christine Fjeld
Presenteres av
Christine Fjeld

STOKKA

Innholdsrik og flott bolig i barnevennlig område. 4 soverom. God planløsning.

    Pris

  • Prisantydning

    7 890 000 kr

  • Omkostninger

    218 240 kr

  • Totalpris

    8 108 240 kr

    Areal

  • Bruksareal

    137 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    132 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    5 m²

  • TBA (terrasse-balkongareal)

    28 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    2

  • Byggeår

    2011

  • Soverom

    4 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Tomteareal

    145 m² (eiet)

  • Type

    Halvpart vertikaldelt bolig

  • Eierform

    Eiet

  • Årlig velavgift

    1 500 kr

Kort om eiendommen

Vertikaldelt tomannsbolig i barnevennlig område på Stokka. Boligen var nyoppført i 2011, og holder en gjennomgående god standard. Det er god planløsning, og boligen strekker seg over to plan. Med store, gode vindusflater oppleves boligen som lys og luftig. Det er åpen stue - og kjøkkenløsning, med god plass til å underholde gjester. Fra stuen er det utgang til vestvendt terrasse, med direkte adkomst rett ut til lekeplass

- Vertikaldelt tomannsbolig
- Ny 2011
- Vestvendt terrasse m. ettermiddagssol
- Store vindusflater
- Kjøkken fra HTH
- 4 soverom
- 2 stuer
- Pent bad, gjestetoalett og vaskerom (ikke godkjent til varig opphold)
- En rusletur unna Stokkavannet
- Fine utvendige fellesområder
- Kort gange til fritidsaktiviteter for barna
- Kort og bilfri gange til Lassa skole og Lassabanene

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()