Velkommen til Haraløkka 2! Foto: Martine Eren Studio
Leiligheten ligger i 2. etasje jeg har en innglasset, vestvendt balkong på ca. 9 kvm. Foto: Martine Eren Studio
Flott 3-romsleilighet med en gjennomtenkt materialbruk og en arealeffektiv planløsning. Foto: Martine Eren Studio
Spiseplassen er praktisk plassert med direkte utgang til den innglassede balkongen.
Stuen er et innbydende rom med plass til både sofagruppe og spisebord.
En moderne peis er sentralt plassert i stuen.
Lekkert IKEA-kjøkken fra 2020. Moderne innredning med glatte, sorte fronter. Det er rikelig med benkeplass som gjør matlagingen enkel.
Kokeplassen er utstyrt med platetopp og kullfilterventilator.
Her er det integrert stekeovn, mikrobølgeovn og kjøl-/fryseskap.
Rikelig med oppbevaringsplass gir et funksjonelt og ryddig kjøkken.
Balkongen har god plass til grill og utemøbler.
Fra leiligheten har du utsikt over rolige omgivelser og skogholt.
Innglassingen gjør at uteplassen kan benyttes store deler av året.
Baderom fra 2010 med flislagt gulv med varme og baderomsplater på veggene. Innredningen består av en servant nedfelt i underskap og et praktisk speilskap med belysning.
Det er opplegg for vaskemaskin. Kombi-vaskemaskin medfølger.
Hovedsoverommet har en lun atmosfære med panel på fondveggen.
Flotte detaljer.
Soverommet har en romslig garderobeløsning med god plass til oppbevaring.
Det andre soverommet er i dag innredet som kontor. Egner seg også som barnerom eller gjesterom.
Entréen gir et godt førsteinntrykk og har plass til oppbevaring av yttertøy.
Det er lagt mikrosement på gulvet.
Fasade.
Gangavstand til Bøler senter med daglighandel, diverse forretninger, vinmonopol og servicetilbud.
I Østmarka finner du Nøklevann og Ulsrudvann med flott badeplass.
Svømmehall og bibliotek på Bøler.
Kort vei til Nøklevann skole (1.-7.trinn). I nærheten har du tre barnehager å velge mellom som ligger idyllisk til ved marka og Haraløkka idrettsanlegg.
Kort vei til offentlig kommunikasjon, Bøler T-banestasjon (Linje 3) med ca. 20 minutter til Oslo S og bussforbindelser (58, 76, 79, flybuss).
Østmarka venter rett utenfor døren med et stort nettverk av turstier og lysløyper.
 Det er muligheter for en gåtur til Rustadsaga, Skullerudstua og Mariholtet hvor du kan få kjøpt diverse bakst og kaffe hele året.

Haraløkka 2

4 850 000 kr

63 m²

2 soverom

Solgt

Bøler / Haraløkka

Flott 3-romsleilighet med vestvendt, innglasset balkong | Moderne kjøkken og peis | Umiddelbar nærhet til Østmarka

    Pris

  • Prisantydning

    4 850 000 kr

  • Andel fellesgjeld

    141 218 kr

  • Omkostninger

    11 040 kr

  • Totalpris

    5 002 258 kr

    Areal

  • Bruksareal

    81 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    63 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    9 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    2

  • Byggeår

    1960

  • Soverom

    2 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Andelsleilighet

  • Eierform

    Andel

  • Fasiliteter

    Balkong/Terrasse

  • Fellesutgifter

    3 937 kr

Kort om eiendommen

Velkommen til Haraløkka 2! Pen 3-romsleilighet i 2. etasje med Østmarka som nærmeste nabo. Her kombineres et praktisk byliv med rolige, naturskjønne omgivelser. I hverdagen har du alt du trenger innen gangavstand, fra dagligvarebutikker til Bøler Senter og T-banen. Kveldene kan nytes med peiskos i stuen eller på den innglassede, vestvendte balkongen. Høydepunkter:
  • Moderne IKEA-kjøkken fra 2020 med integrerte hvitevarer
  • Innglasset, vestvendt balkong på 9 kvm
  • Peis i stuen
  • Bad fra 2010 pusset opp at tidligere eiere med gulvvarme og opplegg for vaskemaskin
  • TV og internett er inkludert i felleskostnadene
  • Tre boder gir svært god lagringsplass
  • Gangavstand til Bøler senter
  • Umiddelbar nærhet til Haraløkka
  • Ingen forkjøpsrett Velkommen til visning!
  • Område

    Legg til steder som er viktige for deg

    Prisutvikling for området

    Kvadratmeterpris

    0 kr/m²

    Endring

    ↘︎ % ()

    På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.