Trondheimsvegen - Jessheim 100C
7 890 000 kr
109 m²
4 soverom
Solgt

Jessheim Panorama
Stor, stilfull 5-roms selveier m/solrik balkong og 2 garasjeplasser. 2 bad, 4 gode soverom. Meget sentral beliggenhet!
Prisantydning
7 890 000 krOmkostninger
208 290 krTotalpris
8 098 290 kr
Pris
Bruksareal
114 m²BRA-I (internt bruksareal)
109 m²BRA-E (eksternt bruksareal)
5 m²TBA (terrasse-balkongareal)
17 m²
Areal
Etasje
3Byggeår
2017Soverom
4 soveromBad
2 badType
EierleilighetEierform
EierseksjonFasiliteter
Garasje/P-plass, Heis og Balkong/TerrasseFellesutgifter
4 718 krEnergimerke
Grønn B
Nøkkelinfo
Unngå doble boligrenter
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadDette liker selger best ved boligen
Stor leilighet med fire soverom. Meget sentral beliggenhet, kort vei til alle fasiliteter som butikker, restauranter, tog/buss. Kort vei til Gardermoen flyplass, Nordbytjernet, idrettsplass, skoler, barnehager etc. Screens på soverom og delt screen på veranda. Moderne interiør med spiler i gang, mørkegrå fliser på bad. Stor og solrik veranda. Rolig og hyggelig sameie med god økonomi og pent opparbeidede fellesarealer. To parkeringsplasser med el-bil lader. Romslig bod i lukket bod rom. Sykkelparkering og smørebod. Felles lokale for sammenkomster med fullt utstyrt kjøkken og toalett. Felles takterrasse i nabobygget.
Beskrivelse
Kort om eiendommen
Velkommen til Trondheimsvegen 100 C, en stor og stilren 5-roms selveierleilighet med moderne standard fra 2017. Med fire gode soverom har leiligheten høy fleksibilitet og mange valgmuligheter. Alt er tilrettelagt for enkle hverdager, med heisadkomst, to garasjeplasser og meget sentral beliggenhet. Her bor man rett ved kino, tog, spisesteder og kjøpesenter. Leiligheten ligger i 3. etasje, der stuen forlenges av en herlig balkong på ca. 17 kvm.
Som samlingspunkt har leiligheten en luftig stue med god takhøyde og store vinduer, der et tilbaketrukket kjøkken tilbyr integrerte hvitevarer og mye oppbevaring. Det er to flislagte bad med regnfallsdusj, hvor det ene ligger i en masterfløy med walk-in closet. En kjellerbod gir ekstra lagringsplass, og leiligheten oppvarmes med vannbåren gulvvarme.
Område
Legg til steder som er viktige for deg
På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.
Få din egen rådgiver gjennom hele kjøps- og salgsprosessen. Det starter med en verdivurdering.
Unngå doble boligrenter
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadVil du varsles om lignende boliger?
Ved å lagre ditt boligsøk hos oss får du beskjed når vi har en bolig som ligner denne, før den legges ut på markedet!

