Rubintunet 42 presenteres av Jørgen Sande Johansen i Krogsveen. 
Fotograf; Kristoffer Kristiansen.

Rubintunet 42

4 290 000 kr

102 m²

3 soverom

Solgt

Begby

Familieorientert og praktisk rekkehus fra 2016. Romslig altan og terrasse. 2 biloppstillingsplasser. Skole i nabolaget.

    Pris

  • Prisantydning

    4 290 000 kr

  • Omkostninger

    128 240 kr

  • Totalpris

    4 418 240 kr

    Areal

  • Bruksareal

    108 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    102 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    6 m²

  • TBA (terrasse-balkongareal)

    37 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    2

  • Byggeår

    2016

  • Soverom

    3 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Rekkehus

  • Eierform

    Eierseksjon

  • Årlig velavgift

    2 200 kr

Kort om eiendommen

Praktisk rekkehus fra 2016 i Rubintunet på Begby
  • Smart og familievennlig romløsning med tre soverom
  • Meget gode lysforhold og opptil 2,7 meter himlingshøyde i andre etasje
  • Stilfullt og bruksvennlig kjøkken
  • Bad, toalettrom og teknisk rom/vaskerom
  • Alle hvitevarer medfølger, vaskesøyle inkludert
  • Gulvvarme i hele første etasje og toalettrom
  • Luft-luft varmepumpe i ett soverom, peis i stuen
  • Romslige utearealer på altan og terrasse - sol dagen gjennom
  • To biloppstillingsplasser rett foran inngangsdøren
  • Romslig sportsbod på 6 kvm ved inngangspartiet
  • Barnevennlig nærmiljø med umiddelbar nærhet til barnehage, skole og idrettsanlegg

Område

Legg til steder som er viktige for deg

Prisutvikling for området

Kvadratmeterpris

0 kr/m²

Endring

↘︎ % ()

På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.

Unngå doble boligrenter

Vi tilbyr gunstig forsikring.