Velkommen til Åsegarden 41, presentert av Krogsveen v/Eiendomsmegler/Partner Marit Stuen Aursnes

Åsevegen 41

6 500 000 kr

90 m²

2 soverom

Solgt

Marit Stuen Aursnes
Presenteres av
Marit Stuen Aursnes

Åse

BUD MOTTATT! Nyere oppgradert 3-roms eierleilighet |Sydv. terrasse 21 kvm|Flott utsikt|Vannbåren gulvvarme|Heis|Garasjepl.m/el.lader

    Pris

  • Prisantydning

    6 500 000 kr

  • Omkostninger

    173 540 kr

  • Totalpris

    6 673 540 kr

    Areal

  • Bruksareal

    98 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    90 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    8 m²

  • TBA (terrasse-balkongareal)

    21 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    2

  • Byggeår

    2020

  • Soverom

    2 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Eierleilighet

  • Eierform

    Eierseksjon

  • Fasiliteter

    Garasje/P-plass, Heis og Balkong/Terrasse

  • Fellesutgifter

    3 565 kr

  • Energimerke

    Grønn B

Unngå doble boligrenter

Vi tilbyr gunstig forsikring.

Hva koster lånet?

Sjekk estimert lånekostnad

Dette liker selger best ved boligen

Oppført med høy kvalitet og ble påkostet som del av kjøpet. Smart innredet med "alt" fra Miele.- Nydelig utsikt over fjord og Sunnmørsalpene. Meget ordnede forhold med sterkt samhold blandt naboer.- Oppvarmet og lukket garasje med varme og perforert asfalt. Bod direkte fra parkering.

Beskrivelse

Kort om eiendommen

Nyere innbydende og oppgradert 3-roms eierleilighet med attraktiv beliggenhet

* Stue og kjøkken i åpen løsning med flott utsikt
* HTH kjøkkeninnredning
* 2 soverom
* God takhøyde som gir en romslig atmosfære
* Sydvendt terrasse på 21 kvm
* Flott utsikt mot Borgundfjorden og Sunnmørsfjella
* Parkeringsplass med el-bil lader og bod på 8 kvm i felles oppvarmet parkeringsanlegg
* Vaskeplass for bil i garasjeanlegget og portåpner til garasjen
* Vannbåren gulvvarme
* Heis
* Kort vei til buss og turterreng
* Ca. 1 km til Moa og 12 km til bysentrum

Velkommen til visning! Husk påmelding.