Rotstien 5
7 700 000 kr
161 m²
4 soverom
Solgt
Brevik - Sandøya
Innholdsrik eiendom på idylliske Sandøya med tilhørende sjøbod, brygge og strand.
Prisantydning
7 700 000 krOmkostninger
213 490 krTotalpris
7 913 490 kr
Pris
Bruksareal
258 m²BRA-I (internt bruksareal)
161 m²BRA-E (eksternt bruksareal)
97 m²TBA (terrasse-balkongareal)
79 m²
Areal
Byggeår
1990Soverom
4 soveromBad
2 badTomteareal
2 563 m² (eiet)Type
Enebolig - FrittliggendeEierform
EietEnergimerke
Rød D
Nøkkelinfo
Unngå doble boligrenter
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadBeskrivelse
Kort om eiendommen
Område
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadVil du varsles om lignende boliger?
På flyttefot? Slik gjør vi det enklere for deg
Skreddersydd flyttepakke
Vi fikser håndverkere, vask, pakking, lagring og transport, og legger ut for utgiftene underveis.
Hjelp med både kjøp og salg
Hos oss har du din egen rådgiver gjennom hele kjøps- og salgsprosessen.
Hjelp til finansiering
Vårt samarbeid med BN Bank sikrer deg rask og løsningsorientert hjelp, til konkurransedyktige betingelser.