Rubina Ranas gate 5
5 400 000 kr
54 m²
2 soverom
Solgt

Presenteres av
Marcus BlohmGrønland
Stor og lys hjørneleilighet med solrik balkong og sentral beliggenhet. IN-ordning. VV/Fyring og wifi inkl. Kjøkken 2021.
Prisantydning
5 400 000 krAndel fellesgjeld
521 645 krOmkostninger
11 040 krTotalpris
5 932 685 kr
Pris
Bruksareal
63 m²BRA-I (internt bruksareal)
54 m²BRA-E (eksternt bruksareal)
9 m²TBA (terrasse-balkongareal)
6 m²
Areal
Etasje
4Byggeår
2006Soverom
2 soveromBad
1 badType
AndelsleilighetEierform
AndelFasiliteter
Garasje/P-plass, Heis og Balkong/TerrasseFellesutgifter
12 780 krEnergimerke
Grønn D
Nøkkelinfo
Unngå doble boligrenter
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadDette liker selger best ved boligen
Leiligheten har et praktisk og effektivt kjøkken, og god lagringsplass. Med 2 boder er det god plass til å lagre ting. I garasjen er det også et sykkelområde tilgjengelig for alle - som har nøkkel. Balkongen er et fint sted å sitte om ettermiddagen og nyte folkelivet på Teaterplassen eller roen en søndag morgen. Svært sentral beliggenhet. Det er under 10 minutter å gå til enhver perrong på Oslo S. Vi er like ved Oslo Bussterminal. Du kan gå nesten tørrskodd til Oslo S: Forbi bodene i kjelleren, ut av Rubina Ranas gate 1, over til Galleri Oslo og gjennom den til gangbroene over til Oslo S og Oslo City. Det er mulig å leie eller kjøpe parkeringsplass i kjelleren. Du kan også leie en plass en kort tid hvis du trenger det på nettsiden dng.garasjeplasser.no. Vi har benyttet oss av leiebilene som står nede i kjelleren fra Hyre. Det er deilig å slippe å levere bilen etter at man kommer hjem! Det er kort vei til Bjørvika og Sørenga med bade- og badstumuligheter. Et stort mangfold av internasjonale restauranter i nabolaget, barer og utesteder gjør helgene til noe eget. Med 5 minutter å gå til t-banen opp til Sognsvann eller Holmenkollen er ski- og skogsturen i Nordmarka ikke så langt unna som man kunne tro. Deichmanske, Spektrum, Rockefeller, Sentrum Scene, Vega og Cinemateket er i gangavstand. Akerselva, Middelalderparken og Botanisk hage er fine steder sommerstid.
Beskrivelse
Kort om eiendommen
Velkommen til Rubina Ranas gate 5!
Dette er en lys og spennende 3-roms hjørneleilighet med sentral og attraktiv beliggenhet i populære Teaterkvartalet. Leiligheten har en god planløsning og består av entré, to soverom, bad, samt kjøkken og stue. Fra stuen har man utgang til en solrik sørvestvendt balkong på 6 kvm.
Fra leiligheten har du kort vei til butikker, kafeer, restauranter, kollektiv og hyggelige turområder.
Noen høydepunkter:
Sentral og attraktiv beliggenhet
Solrik balkong på 6 kvm
Kjøkken fra 2021
To boder
VV/fyring og internett inkl. i felleskostnadene
Mulighet for garasjeleie/kjøp
Heis
Store vindusflater
Elektrisk screens
På flyttefot? Tenk kjøp og salg samtidig.
Få din egen rådgiver gjennom hele kjøps- og salgsprosessen. Det starter med en verdivurdering.
Unngå doble boligrenter
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadVil du varsles om lignende boliger?
Ved å lagre ditt boligsøk hos oss får du beskjed når vi har en bolig som ligner denne, før den legges ut på markedet!
På flyttefot? Slik gjør vi det enklere for deg
Skreddersydd flyttepakke
Vi fikser håndverkere, vask, pakking, lagring og transport, og legger ut for utgiftene underveis.
Hjelp med både kjøp og salg
Hos oss har du din egen rådgiver gjennom hele kjøps- og salgsprosessen.
Hjelp til finansiering
Vårt samarbeid med BN Bank sikrer deg rask og løsningsorientert hjelp, til konkurransedyktige betingelser.

