Eiendomsmeglerfullmektig
Oliver Mihelin
Mobil
47 22 77 23E-post
oliver.mihelin@krogsveen.noLast ned

Om meg
Som eiendomsmeglerfullmektig hos Krogsveen avd. Årnes følger jeg kundene gjennom hele salgsprosessen, fra de første forberedelsene til boligen er solgt og overtatt. Etter 2,5 år ved Krogsveen Årnes har jeg opparbeidet meg god kunnskap om det lokale boligmarkedet i Årnes og Nes kommune, samt områdene vi jobber aktivt i.
Jeg er opptatt av kvalitet i alle ledd, god tilgjengelighet og tett oppfølging gjennom hele prosessen. For meg er det viktig at både selger og kjøper føler seg trygge, ivaretatt og godt informert, enten det gjelder salg av bolig, kjøp av bolig eller spørsmål om det lokale boligmarkedet.
Med høy arbeidskapasitet, lokalkunnskap og et sterkt engasjement for eiendomsmegling jobber jeg målrettet for å skape gode resultater og en best mulig opplevelse for kundene mine. Som en del av Krogsveen Årnes-teamet har jeg et særlig fokus på boligmarkedet i Årnes og Nes, og på å gi kundene mine et godt beslutningsgrunnlag gjennom hele boligprosessen.
Boliger jeg selger akkurat nå
Boliger jeg nylig har solgt
Mine kollegaer fra Årnes

Vi fikser flyttingen for deg
La oss fikse vask, pakking, lagring og transport. Vi har også håndverkere hvis du har behov for det.
Finn ut mer













