Eiendomsmegler MNEF | Partner

Thomas Hauge

Kontakt meg
Thomas Hauge

Om meg

Kjøp og salg av bolig er blant de største hendelsene vi foretar oss i livet, både økonomisk og følelsesmessig og bør ikke overlates til tilfeldighetene. Det er viktig for meg at du som kunde skal være trygg på at jeg er den rette megleren for deg. Målet er at du som kunde skal bli fornøyd og gledelig anbefale meg videre.

Jeg jobber alltid beinhardt og målrettet for å gjennomføre et best mulig salg. I salgsprosessen er jeg opptatt av kvalitet i alle ledd og at du som kunde skal oppleve prosessen som ryddig og effektiv. Kundene mine skal oppleve god oppfølging, tilgjengelighet og ikke minst god rådgivning.

Dette sier kundene om meg

Meget godt fornøyd med Krogsveen Bergen v/ Thomas Hauge som vi har brukt til salg av to boliger i Bergen der begge ble solgt etter første visning med fantastiske sluttresultater. God kommunikasjon og service i hele prosessen fra A-Å. 10/10 - anbefales på det sterkeste!

Tidligere kunde

Meget fornøyd med megler Thomas Hauge og Krogsveens håndtering av salgsprosessen ! Utmerket service og oppfølgning i alle ledd. Kan anbefales til alle som ønsker seriøs, etterrettelig og profesjonell bistand i salg av eiendom !

Tidligere kunde

Jeg har brukt samme megler og meglerfirma 2 ganger, og er svært tilfreds med begge salgene av eiendom. Jeg vet hvor og hvem jeg skal ringe om det skulle i fremtiden bli flere.

Tidligere kunde

Lurer du på noe?

Jeg svarer gjerne på spørsmål som dreier seg om kjøp, salg eller utleie av bolig. Du vil normalt få svar på e-post samme virkedag.
Ved å sende inn skjemaet samtykker du til Krogsveens personvernerklæring.
Flyttehjelp

Vi fikser flyttingen for deg

La oss fikse vask, pakking, lagring og transport. Vi har også håndverkere hvis du har behov for det.

Finn ut mer